Praca: Referent ds. obsługi biurowej

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Referent ds. obsługi biurowej
Miejsce pracy: Myszków
Numer: StPr/21/0223
OBOWIĄZKI:
obsługa archiwizacji danych,obsługa telefoniczna,obsługa klientów i jednostek własnych w ramach zadań zleconych podmiotowi (pod nadzorem przełożonego),pisanie pism oraz wiadomości e-mail w ramach przydziału prowadzonych postępowań,obsługa pocztowa poczty wychodzącej i przychodzącej delegacje służbowe związane z migracyjnym trybem pracy (głownie związane z obsługą jednostek poczty przychodzącej) /delegacje max. 1 - dniowe do 70 km/ w pełni płatne/ inne zadania mieszczące się w zakresie obsługi kancelaryjnej /jeżeli zlecone/
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: obsługa komputera i podstawowych aplikacji biurowych

Wymagania inne:

[Umiejętność 2] : umiejętność pracy w zakreślonych terminach realizacji konkretnych zadań i projektów[Umiejętność 1] : praca poza standardowym grafikiem w nienormowanych ramach czasowych oraz praca zdalna

Miejsce pracy:

Myszków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie