Praca: Rejestratorka telefoniczna/rejestratorka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Rejestratorka telefoniczna/rejestratorka medyczna
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0061
OBOWIĄZKI:

Odbieranie przychodzących połączeń i rejestrowanie pacjentów do gabinetów lekarskich; Udzielanie informacji na temat oferowanych usług specjalistów; Prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z procedurami; Odwoływanie lub przekładanie wizyt na inne terminy; Nadzór nad terminarzami zgodnie z wewnętrznymi procedurami; Kontakt telefoniczny i mailowy z personelem medycznym; Tworzenie pozytywnego wizerunku. Pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę; możliwość rozwoju i szkolenia; pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

doświadczenie na podobnym stanowisku; wykształcenie min. średnie; sprawna obsługa komputera i sprzętu biurowego; dobra komunikacja i umiejętność współpracy; entuzjazm i dynamika działania; inicjatywa i zaangażowanie w wykonywane czynności.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie