Praca: Samodzielny referent

Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu
Samodzielny referent
Miejsce pracy: Lubliniec
Numer: StPr/21/0064
OBOWIĄZKI:
terminowe i zgodne z przepisami sporządzanie list uposażeń żołnieży zawodowych; sporządzanie list dodatkowych należności; realizacja zadań związanych ze zobowiązaniami wobec US oraz ZUS; realizacja potrąceń z uposażeń; sporządzanie analiz dla sprawozdawczości budżetowej; naliczanie zobowiązań związanych ze zwolnieniem żołnierzy zawodowych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe +2 lata doświadczenia lub średnie+ 4 lata doświadczenia; mile widzien kierunki: ekonomia i pokrewne, zarządzanie zasobami osobowymi, administracja i zarządzanie, prawo administracyjne; mile widziane doświadczenie w pracy administracyjno- biurowej lub kadrach i płacach; obywatelstwo polskie; znajomość Kodeksu Postępowania Administracyjnego; znajomość Kodeksu Pracy; znajomość obsługi komputeraoraz urządzeń peryferyjnych, znajomość pakietu MS Office; komunikatywność oraz umiejętności pracy w zespole; umiejętność analitycznego myślenia; umiejętność pracy przy wykorzystaniu aktów prawnych; dobra organizacja pracy w tym umiejętność pracy pod presją czasu; niekaralność

Miejsce pracy:

Lubliniec

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę w zastępstwie

Wynagrodzenie brutto:

od 2 956 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu