Praca: Specjalista do spraw stosunków międzynarodowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/20/1533
OBOWIĄZKI:
- koordynacja pracy z uczelniami zagranicznymi, a w szczególności uczelniami ukraińskimi, prowadzenie dokumentacji, prowadzenie i organizacja spotkań z kontrahentami zagranicznymi.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), inne
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: niemiecki, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

komunikatywność i umiejętność pracy w zespole, doskonałe zarządzanie czasem i terminowość, mile widziany native speaker języka ukraińskiego.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie