Praca: Specjalista do spraw techicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Specjalista do spraw techicznych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0979
OBOWIĄZKI:
Do zakresu obowiązków należeć będzie uruchamianie i serwis maszyn do obróbki drewna producentów włoskich firm Bacci i Stemas, oraz specjalistyczne programowanie sterowników OSAI.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku; umiejęrność obsługi maszyn do obróbki drwena firm Stemas, Bacci; umiejętność programowania sterowników OSAI

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 130 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie