Praca: Specjalista ds. handlowych

Ogłoszenie numer: 4323191, z dnia 2021-03-15

PHT KLINKIER Sp z o.o.

mieszczące się w Częstochowie poszukuje aktualnie kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. handlowych

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • profesjonalna obsługa klienta oraz fachowe doradztwo
  • kompleksowa sprzedaż produktów i usług z naszej oferty handlowej
  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z naszymi klientami (B2B oraz B2C)

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie
  • łatwość nawiązywania kontaktów
  • umiejętności pracy w zespole
  • samodzielność w pracy i odpowiedzialność
  • potrzeba podnoszenia kwalifikacji i uzupełniania wiedzy
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • mile widziana znajomość branży budowlanej i wykończenia wnętrz
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • szkolenia, rozwój zawodowy
  • dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę w pracy