Praca: Specjalista ds. marketingu

Firma Eco-Team specjalizująca się w branży energii odnawialnej poszukuje kandydata do pracy na stanowisko:

Specjalista ds. marketingu
Miejsce pracy: Częstochowa
Zakres obowiązków:
  • Budowanie wizerunku firmy
  • Prowadzenie komunikacji w social media oraz działań SEO
  • Tworzenie materiałów marketingowych, graficznych oraz tekstowych
  • Opieka nad wizerunkiem oraz treścią strony internetowej
  • Przygotowywanie i nadzór nad produkcją materiałów marketingowych (broszur, katalogów, gadżetów, reklam itp.)
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (agencje reklamowe, drukarnie itp.)
  • Inne zadania w obszarze marketingu.
Nasze wymagania:
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Komunikatywność i umiejętność budowania dobrych relacji
  • „Lekkie pióro” oraz pasja tworzenia treści reklamowych
  • Dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność oraz kreatywność
  • Umiejętność tworzenia graficznych treści marketingowych (banery, ulotki itd.)
  • Obsługa programów graficznych.
Oferujemy:
  • Dużą samodzielność i możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • Ciekawą pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
Przy wysyłaniu CV prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).