Praca: Specjalista ds. Ofertowania i Kalkulacji / Kosztorysant

Naszym klientem jest stabilna firma z branży budowlanej, która od blisko 20 lat projektuje, realizuje wykonawstwo  instalacji sieci sanitarnych, ciepłowniczych i wodno-kanalizacyjnych kluczowych inwestycji na terenie Częstochowy i okolic.

Specjalista ds. Ofertowania i Kalkulacji / Kosztorysant
Miejsce pracy: Częstochowa
Zakres obowiązków:
  • Opracowywanie wycen robót budowlanych z branży inżynieryjnej z zakresu instalacji i sieci Sanitarnych,
  • Analizowanie dokumentacji projektowych i dokumentacji przetargowych oraz opracowywanie ofert do przetargów,
  • Przygotowywanie dokumentów do postępowań przetargowych,
  • Optymalizacja kosztów realizacji zadań inwestycyjno – budowlanych,
  • Przygotowywanie umów i innych dokumentów niezbędnych do rozpoczęcia realizacji zadań,
  • Kontrola finansowa przebiegu realizacji zadań inwestycyjno – budowlanych.
Oczekujemy:
  • Wykształcenia wyższego technicznego,
  • Umiejętności czytania dokumentacji technicznej,
  • Sumienności i precyzji w wykonywaniu powierzonych zadań projektowych,
  • Systematyczności, dobrej organizacji pracy,
  • Samodzielności w rozwiązywaniu zagadnień technicznych,
  • Prawo Jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • Bezpośrednie zatrudnienie u Naszego klienta,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 16:00,
  • Dostęp do szkoleń podnoszących umiejętności i kwalifikacje zawodowe,
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego.