Praca: Specjalista ds. Sprzedaży

Ogłoszenie numer: 4217241, z dnia 2021-02-24

uznany na rynku europejskim oraz dynamicznie rozwijający się
producent branży przemysły ciężkiego
zatrudni na stanowisku:

Specjalista ds. Sprzedaży

Miejsce pracy: śląskie / Częstochowa

Opis stanowiska

  • utrzymywanie kontaktów handlowych i relacji z Klientami,
  • współpraca wewnętrzna oraz koordynacja procesu sprzedaży,
  • budowanie i aktualizowanie bazy Klientów,
  • współudział w tworzeniu planów sprzedażowych oraz bieżąca sprawozdawczość w zakresie jego realizacji,
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji oraz regularne raportowanie wyników pracy zgodnie z przyjętymi standardami Spółki.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem),
  • znajomość technik sprzedażowych oraz zasad handlu międzynarodowego,
  • biegła znajomość programów pakietu Microsoft Office, szczególnie Excel,
  • gotowość do nauki, wytrwałość i konsekwencja,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • inicjatywa oraz orientacja na realizację zadań.

Oferujemy

  • pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie będącej najnowocześniejszą koksownią na terenie kraju,
  • miłą atmosferę w pracy,
  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego i poszerzania wiedzy,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych,
  • opieka medyczna,
  • system szkoleń i programów rozwojowych,
  • atrakcyjne warunki indywidualnego dodatkowego ubezpieczenia.