Praca: Specjalista ds. turystyki

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Specjalista ds. turystyki
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0707
OBOWIĄZKI:
kompleksowa obsługa klientów, aktywna sprzedaż produktu;udzielanie informacji o produktach i promocjach;doradztwo, przygotowywanie oferty turystycznej;obsługa posprzedażowa;budowanie i dbanie o pozytywne relacje z nowymi i obecnymi klientami;kompleksowe zarządzanie biurem.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera - biegła znajomość pakietu OFFICE
Uprawnienia: Obsługa klienta
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku[Umiejętność 2] : komunikatywność oraz umiejętności sprzedażowe[Umiejętność 1] : biegła znajomość obsługi komputera oraz systemów rezerwacyjnych (MerlinX, Bluevendo i innych)[Inne] : zrealizowane podróże zagraniczne, dobra znajomość produktu oraz popularnych destynacji turystycznych;zaangażowanie i nastawienie na realizację celu - entuzjazm w realizacji powierzonych zadań;samodzielność, bardzo dobra organizacja pracy własnej;umiejętność budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientami;szybkość w działaniu, umiejętność pracy pod presją czasu;

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie