Praca: Specjalista iii - starszy specjalista ds. zakupów

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Specjalista iii - starszy specjalista ds. zakupów
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0102
OBOWIĄZKI:
Zarządzanie przydzieloną bazą dostaw i opracowywanie metod i możliwości oszczędzania kosztów w celu promowania ogólnej produktywności jednostki biznesowej i konkurencyjności dostawców; definiowanie i negocjowanie umów zakupu, umów produkcyjnych, rozwojowych i gwarancyjnych, kontakt z dostawcami (w języku hiszpańskim).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: hiszpański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe o kierunku związanym z handlem i biznesem międzynarodowym; minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku specjalisty ds. zakupów, zarządzania zakupami lub innych stanowiskach w dziale zakupów lub na stanowiskach o zbliżonym charakterze w firmie o zasięgu międzynarodowym

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 13 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie