Praca: Specjalista sprzedaży internetowej

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Specjalista sprzedaży internetowej
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0409
OBOWIĄZKI:
biegła obsługa komputera z obsługą internetu obsługa komputera edytor tekstu (MS WORD ) ,arkusze kalkulacyjne ( MS EXCEL ) , internet ( www, e-mail) znajomość programu FPP , OPTIMA, wystawianie faktur oraz ich rozliczanie
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: komputerowa obsługa sklepu i magazynu
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: obsługa komputera edytor tekstu (MS WORD ) ,arkusze kalkulacyjne ( MS EXCEL ) , internet ( www, e-mail) znajomość programu FPP , OPTIMA

Wymagania inne:

obsługa sklepu internetowego i allegro; kontakt z klientem internetowym (komunikatywność)

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie