Praca: Specjalista w dziale Księgi Głównej

Specjalista w dziale Księgi Głównej

ZF European Shared Services Center  zlokalizowane jest w  Częstochowie i prowadzi obsługę  procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby.

Obowiązki:
  • Administracja dokumentacji księgowej w procesie księgi głównej;
  • Realizacja płatności do dostawców oraz wewnątrz grupy;
  • Rozliczanie i uzgadnianie kont księgowych, przygotowywanie raportów oraz analiz;
  • Przygotowywanie analiz przepływów finansowych;
  • Przygotowywanie prognoz płatności;
  • Praca w systemie SAP.
Wymagania:
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • Wykształcenie wyższe - preferujemy kierunki ekonomiczne, matematykę, rachunkowość, finanse;
  • Znajomość obsługi MS Office;
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze księgowości;
  • Ponadto bardzo cenimy: zdolności analityczne, dobrą organizacja pracy, umiejętność pracy w grupie, chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej.
Oferujemy:
  • Udział w kursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet MY BENEFIT;
  • Szkolenia językowe oraz branżowe;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.