Praca: Specjalista w dziale zobowiązań z językiem czeskim

Specjalista w dziale zobowiązań z językiem czeskim

Lokalizacja: Częstochowa

ZF European Shared Services Center  zlokalizowane jest w  Częstochowie i prowadzi obsługę  procesów finansowo-księgowych europejskich fabryk organizacji. Dla naszych klientów dostarczamy usługi na najwyższym poziomie. W związku z rozwojem ESSC planujemy zatrudnić kolejne osoby.

Obowiązki:

  • Weryfikacja faktur zakupu pod względem zgodności z przepisami podatkowymi i wymogami kontroli wewnętrznej oraz ich ewidencjonowanie w systemach;
  • Weryfikacja i wyjaśnienia różnic cenowych oraz ilościowych przy zakupie materiałów;
  • Tworzenie i księgowanie obciążeń do dostawców oraz faktur na odsyłki komponentów do dostawców;
  • Analiza i rozliczanie kont rozliczania zakupu;
  • Monitorowanie otwartych zablokowanych zobowiązań oraz zaległych faktur znajdujących się w akceptacji/ wyjaśnianiu Workflow SAP;
  • Ustalanie sald zobowiązań z innymi jednostkami.

Wymagania:

  • Znajomość języka czeskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację – warunek konieczny;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • Wykształcenie wyższe  - preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, ekonomia, matematyka (ale także filologia czy inne);
  • Umiejętności analityczne;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Bardzo dobra organizacja pracy;
  • Zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowości korporacyjnej;
  • Umiejętność profesjonalnej komunikacji z klientem oraz pracy zespołowej.

Oferujemy:

  • Udział w kursie Stowarzyszenia Księgowych w Polsce;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet MY BENEFIT;
  • Szkolenia językowe oraz branżowe;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy;
  • Koleżeńską atmosferę pracy i kulturę wzajemnego wsparcia.