Praca: Spedytor

Spedytor
Miejsce pracy: Częstochowa
Twoje zadania:
  • Monitorowanie dostaw i wysyłek.
  • Ważenie samochodów.
  • Tworzenie dokumentacji wysyłkowej.
  • Kontrola zgodności dokumentów z rzeczywistością.
  • Ewidencja towarów w programach komputerowych.
Oczekiwania:
  • Co najmniej średnie wykształcenie.
  • Znajomość MS Office.
  • Sumienność i systematyczność.
  • Znajomość dokumentacji ekspedycyjnej.
  • Umiejętności analityczne i organizacyjne.
  • Kreatywność i zaangażowanie.
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
Preferowane:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Co oferujemy:
  • Umowa o pracę.
  • Nagrody.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Współfinansowaną prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Program potrzebnych szkoleń.
  • Program rozwojowych szkoleń.
  • Współpraca z doświadczonymi ekspertami i menedżerami.