Praca: Sprzedawca-kasjer

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Sprzedawca-kasjer
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0228
OBOWIĄZKI:
Dbanie o poprawne saldo kasy; obsługa kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych; rozliczanie środków płatniczych, wydawanie reszty; obsługa klientów, doradzanie im w kwestii wyboru określonych produktów; dbanie o porządek w sklepie i estetykę miejsca pracy; dbanie o prawidłowe rozmieszczenie towarów, ich jakość (sprawdzanie dat ważności) oraz prawidłowe oznaczenie cen; sprawdzanie dowodu tożsamości w przypadku sprzedaży alkoholu i papierosów młodym osobom; przyjmowanie zwrotów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
Uprawnienia: kasjer-sprzedawca (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej

Wymagania inne:

minimum 0,5 rokudoświadczenia zawodowego na ww. lub podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 563,24 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie