Praca: Technik - konsultant ds. technicznych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Technik - konsultant ds. technicznych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0791
OBOWIĄZKI:
Kontakt z odbiorcami zagranicznymi w aspektach technicznych; telefoniczne lub mailowe doradztwo techniczne; obsługa zapytań technicznych; doradztwo, nadzór nad dokumentacją techniczną.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie techniczne lub doświadczenie techniczne - preferowane kierunki to: budowa maszyn, mechanika, przetwórstwo tworzyw, praktyczna znajomość zagadnień technicznych, znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację, odpowiedzialność i samodzielność, doskonała organizacja czasu pracy.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie