Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0086
OBOWIĄZKI:
Odczytywanie maili w języku rosyjskim i angielskim; pisanie pism z branży transportowej w języku rosyjskim i angielskim; skanowanie, kserowanie dokumentów; adresowanie kopert i wszelkiej korespondencji w języku rosyjskim i angielskim; przyjmowanie poczty (korespondencji).
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wykształcenie minimum średnie; umiejętność obsługi programów EXCEL, WORD, Acrobat Reader oraz Axxes, DKV BOX EUROPE (systemy/urządzenia do poboru opłat drogowych na terenie Europy); biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie oraz podstawowa znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (bez konieczności potwierdzania certyfikatem).

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie