Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/24/0953
OBOWIĄZKI:
Obsługa poczty elektronicznej; skanowanie i kserowanie dokumentów; adresowanie kopert i wszelkiej korespondencji w języku rosyjskim i ngielskim; pisanie pism ogólnoeuropejskich z branży transportowej w języku rosyjskim i angielskim; wykonywanie czynności kancelaryjnych w tym przyjmowanie i znakowanie korespondencji biurowej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Wykształcenie minimum średnie; bardzo dobra znajomość obsługi programów Excel, Word; przeszkolenie w zakresie obsługi programów do poboru opłat drogowych Axxes, DKV - BOX Europe; biegła znajomość języka rosyjskiego i angielskiego w mowie i piśmie bez konieczności potwierdzenia certyfikatem

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 530 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie