Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/19/3106
OBOWIĄZKI:
- prowadzenie korespondencji z kontrahentami spółki z Ukrainy, Rosji, Rumunii;- skanowanie, kserowanie dokumentów;- prowadzenie dokumentacji związanej z działalnością firmy;- tworzenie baz danych przy użyciu pakietu microsoft office;- wykonywanie zadań organizacyjnych i koordynacyjnych np: organizowanie spotkań;- współpraca z działem księgowości, kadr i płac.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie min. średnie, wymagana znajomość języka ukraińskiego lub rumuńskiego, możliwość przyuczenia stanowiskowego, umiejętność posługiwania się w języku obcym jest niezbędne do wykonywania zadań zawodowych ze względu na dużą liczbę kontrahentów z Ukrainy, Rosji, Mołdawii, Rumunii.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 250 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie