Praca: Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Technik prac biurowych
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/0458
OBOWIĄZKI:
- sporządzanie oraz prowadzenie korespondencji biurowej, m.in. sporządzanie różnego rodzaju pism (w tym pism urzędowych) z zastosowaniem techniki komputerowej i oprogramowania do edycji tekstu; - wykonywanie obliczeń oraz tworzenie baz danych; - obsługiwanie programów oraz urządzeń biurowych (faksu, kserokopiarki, skanera itp.); - opracowywanie instrukcji kancelaryjnych; - sporządzanie rzeczowego wykazu akt, porządkowanie i przechowywanie akt;- kontakt z pracownikami (kierowcami)rosyjskojęzycznymi oraz mołdawskojęzycznymi w zakresie prowadzenia instruktażu co do uzupełniania dokumentacji pracowniczej.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Język: mołdawski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie