Praca: Technik spedytor

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Technik spedytor
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/1276
OBOWIĄZKI:
opracowanie planu realizacji usługi transportowej, w tym dobieranie środków technicznych i środków transportu do realizacji usług transportowych; stosowanie przepisów prawa dotyczących organizacji transportu, procedur celnych i pracy kierowców; stosowanie przepisów prawa dotyczących technicznych środków realizacji procesów transportowych, w tym ocenianie zgodności środków transportuz obowiązującymi zasadami i przepisami prawa; wyznaczanie parametrów, zakresu i sposobu realizacji usług transportowych, w tym dobieranie środków technicznych do realizacji procesów transportowych;określanie jednostek ładunkowych, dobieranie opakowań transportowych do rodzaju ładunku lub potrzeb klienta oraz dobieranie sposobu zabezpieczania ładunku; przestrzeganie zasad oznaczeń ładunków i środków transportu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu
Uprawnienia: umiejętności logistyczne

Wymagania inne:

wykształcenie na min. średnim poziomie.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie