Praca: Tester oprogramowania

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie
Tester oprogramowania
Miejsce pracy: Częstochowa
Numer: StPr/21/1056
OBOWIĄZKI:
Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: Weryfikacja jakości oprogramowania. Opracowywanie przypadków i scenariuszy testowych. Statyczna analiza kodu(MISRA, HIS) Planowanie i wdrażanie procesów testowych. Dokumentowanie wyników testów. Analiza błędów oprogramowania i rekomendowanie na tej podstawie najlepszych rozwiązań. Wspieranie developerów pracujących w zespole projektowym.Oferujemy: stabilną pracę w młodym i ambitnym zespole; możliwość poszerzania wiedzy i doskonalenia swoich umiejętności; udział w ciekawych, międzynarodowych projektach; możliwość pracy z najnowszymi technologiami; przyjazną atmosferę w pracy; benefity: karta Multisport, system MyBenefit, wyjścia integracyjne.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne

Wymagania inne:

Minimum 3-letnie doświadczenie; znajomość narzędzi do testowania oprogramowania; znajomość systemów wbudowanych; wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, elektronika, telekomunikacja); dobra znajomość języka programowania C/C++ i/lub Python; komunikatywna znajomość języka angielskiego; umiejętność analitycznego myślenia; komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole; samodzielność i nastawienie na rozwój. Mile widziane: Certyfikat ISTQB; doświadczenie w automatyzacji testów.

Miejsce pracy:

Częstochowa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

5 000 - 8 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie